O HOTELU

O hotelu – Hotel Gurmán ***


Komfortní rodinný hotel Gurmán je výjimečný zejména svým unikátním umístěním v těsném sousedství horšovsko-týnského zámku, v malebném krajinném prostředí Chodska. Místní krajina vybízí nejen ke krátkodobé návštěvě, ale i ke strávení klidné dovolené a k poznání místních zvyků a historie Chodů.

Navštivte nová místa, objevte tajemství a zajímavé příběhy, které podtrhují charakter a výjimečnost tohoto kraje.

Náš hotel je ideálním místem pro zamilované páry, rodiny s dětmi, výletníky, cykloturisty i pro služební a obchodní cesty.

Ve sklepních prostorách je umístěn náš vlastní pivovar. Ochutnejte jedinečný nefiltrovaný mok, který připravujeme stejnou technologií jako již naši předkové, bez konzervantů a filtrace. Věříme, že naším pivem uspokojíme i nejnáročnější pivní gurmány. Všechny druhy našeho piva můžete ochutnat u nás v restauraci.

Součástí hotelu jsou i dvě restaurace s výbornou tradiční kuchyní. V letních měsících je pro naše hosty otevřena i předzahrádka a venkovní terasa s kouzelným výhledem na hrad a zámek.

Rádi Vám také zajistíme prohlídku této národní kulturní památky.

V celém objektu je připojení Wi-Fi zdarma.

Ubytování Vašich domácích mazlíčků však není na pokoji možné.

Ať už chcete potěšit své blízké k narozeninám, na Vánoce, k výročí, na svatbu, nebo z nějakého jiného důvodu… dárkový voucher na ubytování do Hotelu Gurmán rozzáří oči každému.

Nabízíme Vám vytvoření dárkového voucheru „dle Vašeho přání,“ ať na ubytování či na pohoštění v naší restauraci.

Dárkový voucher