O HOTELU

O hotelu – Hotel Gurmán ***


Komfortní rodinný hotel Gurmán je výjimečný zejména svým unikátním umístěním v těsném sousedství horšovsko-týnského zámku, v malebném krajinném prostředí Chodska. Místní krajina vybízí nejen ke krátkodobé návštěvě, ale i ke strávení klidné dovolené a k poznání místních zvyků a historii Chodů.

Navštivte nová místa, objevte tajemství a zajímavé příběhy, které podtrhují charakter a výjimečnost tohoto kraje.

Náš hotel je ideálním místem pro zamilované páry, rodiny s dětmi, výletníky, cykloturisty i pro služební a obchodní cesty.

Ve sklepních prostorách je umístěn náš rodinný pivovar, do kterého Vás srdečně zveme na návštěvu. Ochutnejte jedinečný nefiltrovaný mok, který připravujeme stejnou technologií jako již naši předkové, bez konzervantů a filtrace. Věříme, že naším pivem uspokojíme i nejnáročnější pivní gurmány.

Součástí hotelu jsou i dvě restaurace s výbornou tradiční kuchyní. V letních měsících je pro naše hosty otevřena i předzahrádka a venkovní terasa s kouzelným výhledem na hrad a zámek.

Rádi Vám také zajistíme prohlídku této národní kulturní památky.

V celém objektu je připojení Wi-Fi zdarma.

Ubytování Vašich domácích mazlíčků však není na pokoji možné.

Ať už chcete potěšit své blízké k narozeninám, na Vánoce, k výročí, na svatbu, nebo z nějakého jiného důvodu… dárkový voucher na ubytování do Hotelu Gurmán rozzáří oči každému.

Nabízíme Vám vytvoření dárkového voucheru „na míru,“ ať na ubytování či na pohoštění v naší restauraci.

Ochutnávka piv z našeho minipivovaru určitě stojí za to.

Dárkový voucher